FidPark Sistēmas     Baseinu, sporta un izklaides centru sistēmas
Fidpark sistēmas programmatūra ir paredzēta daudzfunkcionālo objektu pieejas kontrolei un reģistrācijai ar turniketiem vai barjerām starp zonām, jeb bez tiem, t.i. tikai ar ID reģistrāciju un uzskaiti.

Daudzstāvu autostāvvietās tie varētu būt stāvi ar atšķirīgiem tarifiem un transportlīdzekļa (TL) uzturēšanās ilguma kontroli katrā stāvā ar valsts numura reģistrāciju starp zonām. Baseinu un sporta centru zonas varētu būt informācijas centrs, ģērbtuves, baseini, atpūtas zonas, sporta zāles, stāvvietas. Izklaides centros - autostāvvietas, kino vai sporta zāles, atrakcijas. Katram apmeklētajam var piesaistīt vairākas caurlaides – piemēram, RFID aproci, kartiņu ar svītru kodu, a/m valsts numuru.
Katrai pieejas zonai tiek piesaistīti attiecīgie pakalpojumi. Kad klients ar savu caurlaidi šķērso kontrolpunktus robežās starp divām zonām, sistēma pārbauda viņa tiesības atstāt pirmo zonu (piemēram, vai ir apmaksāti šajā zonā saņemtie pakalpojumi), kā arī tiesības iekļūt otrajā zonā (piemēram - vai pakalpojumi šajā zonā ir apmaksāti, jeb tos var saņemt ar pēcapmaksu). Ja piekļuve ir atļauta, tad pirmās zonas pakalpojumi izbeidzas vai tiek apturēti, otrajā zonā – sākas, vai tiek atjaunotas.

Sistēma ļauj atsevišķi uzskaitīt laikus, ko katrs klients ir pavadījis katrā zonā, un, piemēram, neuzskaitīt laiku, kad klients bija ģērbtuvē pirms un pēc baseina izmantošanas, jeb bija dzēris kafiju infocentrā. Cits piemērs - automašīnas, kas stāvēja daudzstāvu stāvvietas vairākās zonās.

FidPark ļauj pārdot klientiem vienreizējas caurlaides/biļetes un abonementus ar pakalpojumu komplektiem (piemēram, baseins un fitnesa zāle), derīguma termiņu (piem., mēnesis), apmeklējuma ilgumu (piemēram, līdz divām stundām), kā arī to skaitu (piemēram, ne vairāk kā 30 reizes mēnesī un 2 reizes dienā). Tā kā šādos objektos ir vajadzīgi relatīvi lielie cilvēku resursi klientu apkalpošanai, it īpaši, pakalpojumu komplektu pārdošanai (pieaugušajiem, bērniem, ģimenēm, invalīdiem un viņu pavadošajām personām, kā arī pamata un papildu pakalpojumu apmaksai/piemaksai), FidPark ievērojami atvieglo šīs procedūras un, atbilstoši biznesa politikai, ļauj veikt pakalpojumu komplektēšanu, rezervēšanu un apmaksu, izmantojot kases automātus un Internet veikalus, kas var ievērojami paātrināt klientu apkalpošanas procesus.

Sistēmā var integrēt vairākas komponentes un opcijas atbilstoši pasūtītāju biznesam:
•    Klientu ģērbtuves skapīšu vadība un kontrole
•    Klienta bezkontakta aproču atgriešana
•    Iespēja klientam pašam izvelēties pakalpojumu, ja zonā var saņemt vairākus
•    Preču pārdošana manuāli jeb caur Vending iekārtām, piesaistot to pie klienta konta
•    Sienas jeb grīdas informācijas termināli
•    Tablo blakus numuru atpazīšanas kamerām
•    Brīvo vietu tablo ar iespēju radīt reklāmu un citu informāciju
•    Kases automātus skaidrai naudai un bankas kartiņām
•    Kasieru-operatoru darba vietas
•    Darbinieku mobilās darba vietas ar web-interfeisu
•    Darbinieku pieejas kontrole un darba laika uzskaite
•    Atskaišu ģenerēšana ar nosūtīšanu uz e-pastu
•    Datu imports-eksports, integrēšana ar pasūtītāja grāmatvedības sistēmām

FidPark var efektīvi izmantot arī darbinieku pieejas kontrolei un tehnoloģisko procesu kontrolei ražošanas uzņēmumos, kur tiek saņemta vai izsniegta produkcija (iebraukšana, svēršana, iekraušana-izkraušana, atkārtota svēršana, dokumentu noformēšana, izbraukšana). Piemēram, automašīna netiks izlaista, ja tika pārkāpta nepieciešamā secība (piemēram, a/m netika nosvērta pēc izkraušanas).