Biznesa procesu un pakalpojumu vadības sistēmas
Autostāvvietu, atrakcijas parku, baseinu un citu līdzīgu objektu sniegto pakalpojumu kontroles, apmaksas un uzskaites procesu automatizācijai. Ļauj optimizēt personāla darbu un paaugstināt biznesa konkurētspēju.
[30.04.2020] Pieejas kontrole un COVID-19

Sakarā ar COVID-19 vīrusa apkarošanas pasākumiem piedāvājam papildus iekārtas personāla...

[27.04.2020] Mini kases automāts

Kompakts FidPark kases automāts FP-KA17 ļauj veikt samaksu ar bankas kārtiņām un darbojas arī kā...

[28.10.2019] FidPark-OnStreet stāvvietu vadība

FidPark-OnStreet sistēma ļauj on-street autostāvvietas klientiem norēķināties par autostāvvietu...

Mēs izstrādājam, uzstādām un apkalpojam ar informāciju tehnoloģijām (IT), drošību un ražošanu saistītas sistēmas - pieejas kontroles un darba laika uzskaites sistēmas, autostāvvietas vadības sistēmas, videonovērošanas sistēmas, apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas, kā arī uzskaites sistēmas.

Mūsu izstrādātās sistēmas tiek pielietotas dažādās nozarēs, kur ir nepieciešamība nodrošināt cilvēku vai transporta piekļuvi, kā arī kontrolēt dažādu pakalpojumu sniegšanu. Sistēmas nodrošina iespēju norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem un citām precēm.

Automatizējami objekti var būt:

 

  • autostāvvietas;
  • baseini;
  • SPA, saunas, solāriji;
  • atpūtas un izklaides centri;
  • sporta un fitnesa centri.
Sistēmas ar RFID
Piedavājam sistēmas ar RF IDentifikāciju, kas izmanto kartiņu (aproču, breloku utt.) unikālo numuru. Visi numuri tiek glabāti uz FidPark servera jeb mākonī, ka arī vadības modulī, kas nodrošina optimālo attiecību "sistēmas atteikumizturība-cena" arī tad, kad rodas Interneta problēmas. 

RFID karšu tehnoloģijas ļauj mums piedavāt optimālo FidPark risinājumu atkarība no nepieciešamas nolasīšanas distances, kas var mainīties no dažiem centimetriem (NFC, HF, LF) līdz 10-15 metriem (UHF passive) un pat pāri simts metriem (UHF Active beacons, Bluetooth, BLE).

Mūsu sistēmas darbojas iekštelpās un ārpus tām cilvēku un transporta (t.sk. sabiedriskā) kontrolei un reģistrācijai. Visi notikumi tiek reģistrēti, atskaites ir pieejāmas caur WEB un/vai LAN. 
Piekļuves kontrole ar paaugstinātu drošību
Kā ir zināms, LF (Low Frequency) kartiņas praktiski nav aizsargāti pret ID klonēšanu. HF (High Frequency) identifikātori ir labāk aizsargāti, bet, pieaugot datoru resursiem, arī rodas iespēja uzlauzt sistēmu.

Paaugstinātai pieejas kontroles drošībai piedavājam RFID SEOS (Secure Element) tehnoloģiju, kas izmanto speciālus nolasītājus un RFID kartiņas, ar unikāliem ID numuriem, ko karšu ražotajs ir piesaistījis individuālām klientam. Pie tam virtuālo SEOS elementu (datus) var ierakstīt viedtālrunī plastikāta RFID kartiņas vietā.

Paaugstināta drošība piemīt arī biometriskiem identificēšanas metodēm - proti, sejas atpazīšanai un pirkstu nospiedumiem. Mēs piedavājam industriālus pirkstu nospiedumu skenerus (kas darbojas sniegā, mitrumā, ar netīrām rokām utt.), ka arī izmantojam 3D sejas atpazīšanas algoritmus, kas nereaģē uz cilvēku foto.
Ekonomiskās pieejas kontroles sistēmas
Lai nodrošināt cilvēku pieejas kontroli ar minimālām izmaksām, mēs piedavājam sistēmu ar viedtālruni un svītru kodu uzlīmi pie durvīm ar elektromagnetisko slēdzeni. Kad ar viedtālruni noskene šo svītru kodu, uz serveri tiek nosūtīta informācija par klienta ID un slēdzeni, un sistēma atver durvis. Ja uz objekta ir WiFi, izmaksas var papildus samazināt.

Vēl viens ekonomisks risinājums ir piesaistīt durvju jeb barjeras atvēršanu pie zvana uz attiecīgo numuru, bet šīm risnājumam ir ļoti zema aizsardzība - zvanu var veikt no jebkuras vietas.

Piedavājam arī risinājumu ar Bluetooth tehnoloģiju, kur var pieregulēt nolasītāja jūtību nolasīšanas distances norobežošanai brīvroku režīmā.
Automatizēta autostāvvietu vadības un maksājumu sistēma
FidPark-CAR ir paredzēta maksas un dienesta autostāvvietu automatizācijai ar iespēju uzstādīt apmaksas summu atkarīgi no stāvēšanas ilguma. Sistēma piedāvā vadītājiem dažādas norēķinu iespējas - priekšapmaksu, depozītu, pasākumu biļešu un dažādu abonementu iegādi. Programmatūra FidPark ļauj uzstādīt autostāvvietas parametrus uzdoto biznesa mērķu sasniegšanai:
  • maksimālu ienākumu gūšanai;
  • maksimālas caurlaidības nodrošināšanai objektā, kuru tā apkalpo;
  • maksimālu brīvu vietu pieejamību. 
Fidpark sistēmas programmatūra ir paredzēta daudzfunkcionālo objektu pieejas kontrolei un reģistrācijai ar turniketiem vai barjerām starp zonām, jeb bez tiem, t.i. tikai ar ID reģistrāciju un uzskaiti.

Daudzstāvu autostāvvietās tie varētu būt stāvi ar atšķirīgiem tarifiem un transportlīdzekļa (TL) uzturēšanās ilguma kontroli katrā stāvā ar valsts numura reģistrāciju starp zonām. Baseinu un sporta centru zonas varētu būt informācijas centrs, ģērbtuves, baseini, atpūtas zonas, sporta zāles, stāvvietas. Izklaides centros - autostāvvietas, kino vai sporta zāles, atrakcijas. Katram apmeklētajam var piesaistīt vairākas caurlaides – piemēram, RFID aproci, kartiņu ar svītru kodu, a/m valsts numuru.