Biznesa procesu un pakalpojumu vadības sistēmas
Autostāvvietu, atrakcijas parku, baseinu un citu līdzīgu objektu sniegto pakalpojumu kontroles, apmaksas un uzskaites procesu automatizācijai. Ļauj optimizēt personāla darbu un paaugstināt biznesa konkurētspēju.
[30.04.2020] Pieejas kontrole un COVID-19

Sakarā ar COVID-19 vīrusa apkarošanas pasākumiem piedāvājam papildus iekārtas personāla...

[27.04.2020] Mini kases automāts

Kompakts FidPark kases automāts FP-KA17 ļauj veikt samaksu ar bankas kārtiņām un darbojas arī kā...

[28.10.2019] FidPark-OnStreet stāvvietu vadība

FidPark-OnStreet sistēma ļauj on-street autostāvvietas klientiem norēķināties par autostāvvietu...

Izstrādājam, uzstādām un apkalpojam FidPark sistēmas cilvēku vai transporta piekļuvei un ar iespēju norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem un citām precēm.

Automatizējami objekti - autostāvvietas, baseini, SPA, saunas, solāriji, atpūtas un izklaides centri, sporta un fitnesa centri, ofisa un daudzfunkcionālie centri, industriālie objekti.

FidPark sistēmas iekārtas darbojas iekštelpās un ārpus tām. Visi notikumi tiek reģistrēti, atskaites ir pieejāmas caur WEB un/vai LAN.
FidPark izmanto identifikācijas (ID) tehnoloģijas, kas atbilst risināmām uzdevumam. Visi numuri/ID tiek glabāti uz servera mākonī jeb lokālā datorā, lai nodrošinat optimālo attiecību "sistēmas atteikumizturība-cena".

RFID tehnoloģijas ļauj izvelēties optimālo risinājumu atkarība no nepieciešamas nolasīšanas distances - no dažiem centimetriem (NFC, HF, LF) līdz 10 metriem (UHF passive) un simts metriem (UHF Active beacons, Bluetooth, BLE).

Ārvien pieprasītākas kļust FidPark sistēmas ar automašīnu valsts numuru atpazīšanu (ANPR - Automatic Number Plate Recognition, jeb LPR - Licence Plate Recognition), kas ļauj izbūvēt maksas jeb dienesta stāvvietas bez fiziskiem iebraikšanas/izbraukšanas termināliem. Šādām sistēmām ir vairākas papildus iespējas, bet pastāv arī prasības attiecībā uz kameru izvietošanu. FidPark tehniskie risinājumi izmanto centralizēto FidPark ANPR serveri, kas ļauj samazināt kopējas izmaksas.  Piedavājam vairākus risinājumus stāvvietām ar ANPR, ka arī ar ANPR kopā ar citām tehnoloģijām.
Paaugstinātai pieejas kontroles drošībai piedavājam RFID SEOS (Secure Element) un citas tehnoloģijas no firmas Assa Abloy, kas izmanto speciālus nolasītājus un RFID kartiņas ar unikāliem ID numuriem, ko karšu ražotajs piesaista individuāliem klientiem. Pie tam virtuālo SEOS elementu (datus) var ierakstīt viedtālrunī plastikāta RFID kartiņas vietā.

FidPark pieejas kontroles sistēmas ar biometrisko identificēšanu -  pirkstu nospiedumiem izmanto industriālus pirkstu nospiedumu skenerus, kas darbojas sniegā, mitrumā, ar netīrām rokām utt.). Mūsu sejas atpazīšanas opcijas izmanto 3D sejas atpazīšanas moduļus/kameras var mērīt arī cilvēku sejas temperaturu.

Ekonomiskas sistēmas cilvēku pieejas kontrolei izmanto viedtālruni ar e-Tag aplikāciju un svītru kodu uzlīmi pie durvīm jeb turniketiem. Kad ar sistēmā reģistrēto viedtālruni noskene šo svītru kodu, serveris nosūta atvēršanas signālu.
Autostāvvietu vadības un apmaksas sistēma
FidPark-CAR ir paredzēta maksas un dienesta autostāvvietu automatizācijai ar iespēju uzstādīt apmaksas summu atkarīgi no stāvēšanas ilguma un vairākiem citiem parametriem. Sistēma nodrošina autovadītājiem dažādas norēķinu iespējas - priekšapmaksu, depozītu, pasākumu biļešu un dažādu abonementu iegādi. Programmatūra FidPark ļauj uzstādīt autostāvvietas parametrus uzdoto biznesa mērķu sasniegšanai:
  • maksimālu ienākumu gūšanai;
  • maksimālas caurlaidības nodrošināšanai objektā, kuru tā apkalpo;
  • maksimālu brīvu vietu pieejamību.
FidPark risinājums uztur vienu jeb vairākās stāvvietu zonas un lokanus tarifus. Sistēmas nodrošina augstu komforta līmeni klientiem, kā arī sniedz visu nepieciešamo informāciju un atskaites.

Stāvvietas ir iespējams izveidot gan ar barjerām, gan bez tām. Ar barjerām – klients netiek izlaists, kamēr nav veikts maksājums. Bez barjerām (ANPR versijā) – ja klients nav norēķinājies līdz noteiktam laikam (piemēram, līdz pusnakts), transportlīdzekļa reģistrācijas numurs tiek ievietots “melnajā sarakstā” un stāvvietas pārvaldnieks var uzsākt apmaksas/soda piedziņas procesu. Kases automāti sniedz klientiem ērtas apmaksas iespējas (priekšapmaksa, pēcapmaksa utt.) papildus mobiliem un citiem maksājumu veidiem.

Autostāvvietām, kurās ir paredzēta fiksēta samaksa vai iebraukšana tikai ar caurlaidēm, mēs piedāvājam ekonomiskākas sistēmas ar numuru atpazīšanu.
Sīkāk
Fidpark sistēmas programmatūra ir paredzēta daudzfunkcionālo objektu pieejas kontrolei un reģistrācijai ar turniketiem vai barjerām starp zonām, jeb bez tiem, t.i. tikai ar ID reģistrāciju un uzskaiti.

Daudzstāvu autostāvvietās tie varētu būt stāvi ar atšķirīgiem tarifiem un transportlīdzekļa (TL) uzturēšanās ilguma kontroli katrā stāvā ar valsts numura reģistrāciju starp zonām. Baseinu un sporta centru zonas varētu būt informācijas centrs, ģērbtuves, baseini, atpūtas zonas, sporta zāles, stāvvietas. Izklaides centros - autostāvvietas, kino vai sporta zāles, atrakcijas. Katram apmeklētajam var piesaistīt vairākas caurlaides – piemēram, RFID aproci, kartiņu ar svītru kodu, a/m valsts numuru.