Biznesa procesu un pakalpojumu vadības sistēmas
Autostāvvietu, atrakcijas parku, baseinu un citu līdzīgu objektu sniegto pakalpojumu kontroles, apmaksas un uzskaites procesu automatizācijai. Ļauj optimizēt personāla darbu un paaugstināt biznesa konkurētspēju.
[30.04.2020] Pieejas kontrole un COVID-19

Sakarā ar COVID-19 vīrusa apkarošanas pasākumiem piedāvājam papildus iekārtas personāla...

[27.04.2020] Mini kases automāts

Kompakts FidPark kases automāts FP-KA17 ļauj veikt samaksu ar bankas kārtiņām un darbojas arī kā...

[28.10.2019] FidPark-OnStreet stāvvietu vadība

FidPark-OnStreet sistēma ļauj on-street autostāvvietas klientiem norēķināties par autostāvvietu...

Mēs izstrādājam, uzstādām un apkalpojam ar informāciju tehnoloģijām (IT), drošību un ražošanu saistītas sistēmas - pieejas kontroles un darba laika uzskaites sistēmas, autostāvvietas vadības sistēmas, videonovērošanas sistēmas, apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas, kā arī uzskaites sistēmas.

Mūsu izstrādātās sistēmas tiek pielietotas dažādās nozarēs, kur ir nepieciešamība nodrošināt cilvēku vai transporta piekļuvi, kā arī kontrolēt dažādu pakalpojumu sniegšanu. Sistēmas nodrošina iespēju norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem un citām precēm.

Automatizējami objekti var būt:
  • autostāvvietas;
  • baseini;
  • SPA, saunas, solāriji;
  • atpūtas un izklaides centri;
  • sporta un fitnesa centri.
Automatizēta autostāvvietu vadības un maksājumu sistēma
FidPark-CAR ir paredzēta maksas un dienesta autostāvvietu automatizācijai ar iespēju uzstādīt apmaksas summu atkarīgi no stāvēšanas ilguma. Sistēma piedāvā vadītājiem dažādas norēķinu iespējas - priekšapmaksu, depozītu, pasākumu biļešu un dažādu abonementu iegādi. Programmatūra FidPark ļauj uzstādīt autostāvvietas parametrus uzdoto biznesa mērķu sasniegšanai:
  • maksimālu ienākumu gūšanai;
  • maksimālas caurlaidības nodrošināšanai objektā, kuru tā apkalpo;
  • maksimālu brīvu vietu pieejamību. 
FidPark-Spa nodrošina klientu pieejas kontroli baseinos, sporta zālēs, fitnesa klubos un līdzīgos objektos, kur kā caurlaide tiek izmantota aproce ar bezkontakta čipu.

Atbilstoši klienta līgumiem par dažādiem pakalpojumiem, sistēma piešķir tiesības piekļuvei ģērbtuvēs, saunā, trenažieru zālē, u.c. vietās, kā arī iespēju iegādāties preces un papildu pakalpojumus.  Aproce tiek izmantota arī kā elektroniskā atslēga izvēlētajam skapītim ģērbtuvē.

Pie izejas notiek aproces pārbaude. Apmeklētājs var iziet tikai pēc tam, kad ir norēķinājies par saņemtajiem pakalpojumiem (ieskaitot autostāvvietu) un skapītis paliek atvērts. Aproce tiek atgriezta manuālā vai automātiskā režīmā.

Sistēmas konfigurācija ļauj īstenot vairāku zonu pastāvēšanu objektā, kad starp zonām un pakalpojumiem nav viennozīmīgas atbilstības (t.i., ieejot zonā, var sākt darboties kāds no klienta iegādātajiem pakalpojumiem).