Par mums     Konfidencialitātes politika
Mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu privātumu un iegūt tikai minimāli nepieciešamo informācijas apjomu, kas vajadzīgs, lai nodrošinātu mūsu programmatūru un pakalpojumus – turpmāk sauktus “Pakalpojumi”. Šo Pakalpojumu izmantošana norāda, ka piekrītat šai politikai un mūsu lietošanas noteikumiem.

Kopsavilkums

Nekas šajā politikā nav pretrunā ar uzstādījumiem:
  1. Mēs neievācam nekādu Jūsu personisko informāciju, t. sk., Jūsu IP adresi, izņemot to informāciju, ko Jūs sniedzat brīvprātīgi.
  2. Mēs nepārdodam Jūsu personiskos datus reklāmadevējiem vai citām trešajām personām.
  3. Mēs dalāmies ar Jūsu personisko informāciju tikai gadījumos, kad tas juridiski nepieciešams, vai arī ir pamatota nepieciešamība, lai novērstu kaitējumu ārkārtas gadījumā.
  4. Mēs saglabājam Jūsu personisko informāciju, izņemot Jūsu publiskoto informāciju, ne ilgāk par 30 dienām pēc tam, kad esat pieprasījis izdzēšanu.
  5. Mēs nekad neesam saņēmuši nekādu juridisku vai valdības pieprasījumu par lietotāja informāciju.

Pilni noteikumi


Saskaņā ar šo politiku “Personiskā informācija” ir dati, pēc kuriem var identificēt konkrētu personu. Kopējie dati netiek uzskatīti par personisko informāciju.

1. FidPark eTag nekad neievāc Jūsu personisko informāciju, izņemot to, kas nepieciešama, lai sazinātos ar Jums

Mūsu serviss neievāc nekādu Jūsu personisko informāciju. Atšķirībā no vairuma tīmekļa vietu, mūsu vietne nesaglabā Jūsu IP adresi. Mēs nosakām ne-personisku identificējamu informāciju par ģeogrāfisko atrašanās vietu, lai optimizētu mūsu Pakalpojumus, bet mēs noteikti neievācam precīzu Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu vai nesaistām informāciju par to ar konkrētu lietotāju.

Tā kā mēs neievācam informāciju par jūsu tiešsaistes aktivitātēm laika gaitā un pa trešo pušu tīmekļa vietnēm vai tiešsaistes pakalpojumiem, nav nepieciešams, lai mēs reaģētu uz pārlūkprogrammas Do Not Track iestatījumiem, lai gan mēs stingri atbalstām patērētāja tiesības noteikt šādu izvēli un mudināt visus tīmekļa vietņu operatorus ievērot šo patērētāju izvēli.

Mēs varam pieprasīt Jūsu e-pasta adresi vai lietotājvārdu, lai sazinātos ar Jums. Šī informācija tiek izmantota tikai pēc Jūsu vēlēšanās un tiek dzēsta pēc pieprasījuma. Pēc Jūsu izvēles - varat norādīt savu e-pasta adresi un sazināties ar mums pa e-pastu.

2. Mēs nekad netirgojam Jūsu e-pasta adresi vai jebkuru citu personisko informāciju

Mēs nesaņemam maksājumus skaidrā naudā vai kā citādi no trešajām personām apmaiņā pret Jūsu personisko informāciju. Turklāt mēs neļaujam trešajām personām ievākt informāciju par Jums mūsu vietnē, izmantojot sīkfailus vai citus līdzekļus.

3. Mēs dalāmies ar Jūsu datiem tikai īpašos gadījumos

Ļoti retos gadījumos mums, iespējams, būs jādalās ar Jūsu personisko informāciju - lai ievērotu likumu vai aizsargātu mūsu tiesības. Mēs dalīsimies ar Jūsu personisko informāciju tikai tādēļ, lai ievērotu likumus vai juridiski tiesīgus pieprasījumus, lai īstenotu savas tiesības un līgumus ar lietotājiem vai trešajām personām vai lai novērstu kaitējumu citiem un viņu īpašumiem ārkārtas gadījumā.

Visos gadījumos mēs dalīsimies ar minimālo informāciju, kas nepieciešama, lai apmierinātu tūlītējas vajadzības, un informēsim Jūs pirms informācijas izpaušanas, kad tas juridiski un praktiski iespējams.

4. Mēs saglabājam Jūsu brīvprātīgi sniegto informāciju vienu mēnesi vai mazāk

Mēs izdzēšam Jūsu personisko informāciju no mūsu ierakstiem 30 dienu laikā pēc tam, kad tas pieprasīts.

5. Pārskatāmības ziņojums

Kā paskaidrots iepriekš, mēs izpildīsim lietotāja datu pieprasījumu, kad to pieprasīs likums, bet mēs pieprasām derīgu juridisko procesu, lai piespiestu lietotāju datus izpaust valdībai; tādu kā, piemēram, likumīgu un pareizi noteiktu tiesas rīkojumu vai meklēšanas orderi, ko izdevusi atbilstošā tiesībaizsardzības iestāde. Mēs šauri interpretējam pieprasījumus, un mēs iebildīsim pret nelikumīgiem vai pārmērīgiem pieprasījumiem attiecībā uz konkrētiem lietotāja datiem.

Nacionālo drošības pieprasījumu saņēmēji var publicēt tikai paziņojumu joslas konkrētu skaitļu vietā. Ja mēs saņemam šādu pieprasījumu, mēs varam apstrīdēt šīs ziņošanas joslas, kā arī iebilst pret jebkādiem nelikumīgiem vai pārmērīgiem pieprasījumiem.
 
Kontakti

Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu info@fidpark.com, ja rodas jautājumi par šo politiku.