Pielietojumi     FidPark Cash Collect
Naudas inkasācijas sistēma FidPark-CC
Sistēma FidPark Cash Collect (CC) kopā ar inksācijas automātiem KA-560 ir paredzēta ātrai banknošu un monētu pieņemšanai, piemēram, no kasieriem un sabiedriskas transporta vadītājiem režīmā 24*7. Klienti tiek identificēti ar savu bezkontakta ID kartiņu jeb citu identifikātoru (pirkstu nospedumi, telefona numurs utt.), darījumā brīdī viņa fotogrāfija tiek saglabāta datu bāzē. Visu nominālu (1c - 2Eur) monētas tiek iebērtas hoperī, skaitīšanas ātrums ir 12 mon/s.

Automātā KA-560 var arī samainīt banknotes pret iepriekš definētu monētu kombināciju. Tā iekšēja aprīkojumam tiek nodrošināta trīskarša mehaniskā naudas aizsardzība. Automāti ir pieslēgti pie FidPark servera, kas nodrošinā nēpartrauktu kontroli un reāla laika monitoringu.

Sistēmu FidPark-CC var integrēt ar uzņēmuma uzskaites sistēmām, tā ļauj ievērojami samazināt ar naudas inkasāciju saistītas izmaksas un uzlabot uzņēmuma darbinieku darba apstakļus.

Kases automāti tiek izmantoti arī kā klientu pašapkalpošanās kioski, kas ļauj uzņēmuma darbiniekiem izdrukāt savas algas un nodokļu informāciju par izvelēto mēnesi. Pie tam tiek izpildīti visi datu drošības un personālo datu aizsardzības nosacījumi.