Sistēmas     Pielietojumi     FidPark-Club
FidPark-Club bezskaidras naudas norēķiniem
FidPark-Club ļauj samazināt personāla izmaksas un piedāvāto pakalpojumu pašizmaksu, turklāt klienti var ērti un vienkārši norēķināties par pakalpojumiem reizi mēnesī vai uzreiz to saņemšanas brīdī.
Baseinos un sporta klubos sistēma pārvalda turniketus, savukārt klientam ir atļauta piekļuve tikai tad, ja ir veikti maksājumi par atbilstošo laika periodu. Autostāvvietās reģistrētie klienti var  iebraukt un izbraukt, izmantojot caurlaides vai arī automašīnas reģistrācijas numuru. Turklāt apmaksa no klienta konta var tikt noņemta periodiski (abonements) vai pie katras izbraukšanas reizes (Single Payments), vai vai arī tad, kad bilance ir mazāka par noteikto summu (Stored Value). Klientiem, kuri izmanto FidPark-ANPR versiju ar autotransporta numuru atpazīšanas iespēju, nav jāreģistrējas, iebraucot un izbraucot no stāvvietas.
Klienti var patstāvīgi reģistrēties sistēmā un pārvaldīt savu kontu, izmantojot Internetu. Ja ir KA300 kiosks, klienti paši var izdrukāt bezkontakta karti ar savu fotoattēlu.