Iespējas     Caurlaides, abonementi un taloni
FidPark atbalsta elastīgus tarifus katram pakalpojuma veidam un dažādām klientu grupām, saskaņā ar iebraukšanas laiku un uzturēšanās ilgumu. Iebūvētais kalendārs ļauj administratoram mainīt darba dienu, brīvdienu un svētku dienu statusu.

FidPark atbalsta dažādu veidu caurlaides:
  • Vienreizējie taloni ar svītrkodu, tiek izsniegti, nospiežot pogu uz iebraukšanas termināļa, iebraucot autostāvvietā. Pirms izbraukšanas talonu ir jāapmaksā jeb jādzēš.
  • Pasākumu kartes (event tickets) nodrošina vienreizēju iebraukšanu un izbraukšanu tikai noteiktā laika posmā, novēršot nepieciešamību maksāt pirms izbraukšanas, kā arī garantē, to ka būs pieejama brīva vieta autostāvvietā.
  • Abonementi dod tiesības saņemt pakalpojumus visu diennakti vai ar laika zonām. Tiek atbalstīti abonementi noteikta skaita pakalpojumu vai preču saņemšanai, piemēram, 10 iebraukšanas stāvvietā ar stāvēšanas ilgumu līdz 3 stundām, 15 baseina apmeklējumi līdz 2 stundām vai 5 tases kafijas. Klientu apmaksa, tiem, kuri ir apstiprinājuši pakalpojumu sniegšanas nosacījumus un ir reģistrējuši savu kredītkarti, tiek veikta automātiski, ar atskaites saņemšanu pa e-pastu. 
  • Priekšapmaksas (depozīta, dāvanu) kartes  ir paredzētas klientiem, kuri izmanto autostāvvietu regulāri, bet dažādu iemeslu dēļ nav iegādājušies abonementu.
  • Grupas caurlaides ir paredzētas klientu resursu izmantošanai klientu grupām (piemēram, uzņēmuma darbiniekiem). Turklāt, var izsniegt jebkādu grupu caurlaižu daudzumu, bet stavvietā aizņemto vietu skaits nedrīkst pārsniegt sistēmā noteikto konkrētai grupai.