Iespējas     Caurlaides, abonementi un taloni
FidPark atbalsta elastīgus tarifus katram pakalpojumam dažādām klientu grupām, saskaņā ar iebraukšanas laiku un pakalpojuma izmantošanas ilgumu. Daudzi parametri klientiem nodriošina sistēmas "draudzīgumu" un samazina viņu izmaksas. Iebūvētā kalendāra sistēma, administrtoram ļauj mainīt darba dienu, brīvdienu un svētku dienu statusu.

FidPark atbalsta dažādu veidu caurlaides:
  • Vienreizējie taloni ar svītru-kodu tiek izsniegti, nospiežot pogu pie ieejas jeb iebraukšanas terminalā. Pirms izejas/izbraukšanas talons ir jāapmaksā jeb jādzēš.
  • Pasākumu kartes (event tickets) nodrošina vienreizēju iebraukšanu un izbraukšanu noteiktā laika posmā, novēršot nepieciešamību maksāt pirms izbraukšanas, kā arī garantē, to ka būs pieejama brīva vieta. Ja pārkāpts izbraukšanas laiks – klientam būs jāsamaksā par nokavēto laiku. Šādu iepriekš apmaksātu caurlaidi ar svītru kodu klients var saņemt un izdrukāt kopā ar citām biļetēm.
  • Pastāvīgā klienta abonementi (bezkontakta karte) klientiem sniedz uzturēšanās tiesības jebkurā diennakts laikā, vai noteiktās nedēļas dienās un diennakts stundās (abonements ar laika zonām). Ārpus laika zonām iebraukšana nav atļauta, bet izbraucot, klientam nepieciešams piemaksāt saskaņā ar tarifu. Ar abonementu var saņemt konkrētu pakalpojumu vai preču skaitu, piemēram, var iegādāties/apmaksāt 10 iebraukšanas reizes stāvvietā ar stāvēšanas ilgumu līdz 3 stundām, 15 baseina apmeklējumus līdz 2 stundām vai 5 kafijas tases. Abonements klientam, kurš apstiprinājis pakalpojuma sniegšanas noteikumus un reģistrējis savu kredītkarti, ļauj norēķināties par katru ieiešanu un iziešanu. Nauda no kredītkartes tiek noņemta [ar katru iziešanu un katru mēnesi uz klenta e-pastu tiek nosūtīts pārskats. 
  • Priekšapmaksas (depozīta, dāvanu) kartes  paredzētas klientiem, kas autostāvvietu izmanto regulāri, bet dažādu iemeslu pēc nav iegādājušies abonementu. Klients veic priekšapmaksu (depozīts), un jebkurā laikā var to papildināt. Par katru stāvvietas izmantošanas reizi no kartiņas tiek atskaitīta atbilstoša summa. 
  • Grupas caurlaides paredzētas klientu grupai, stāvvietas resursu izmantošanai (piemēram, uzņēmuma darbiniekiem). Var izsniegt jebkādu grupu caurlaižu daudzumu, bet mašīnu daudzums stavvietā nedrīkst pārsniegt to daudzumu, kāds sistēmā ir uzstādīts konkrētai grupai. 
Klients var izvēlēties kādu no zemāk minētajiem maksājumu veidiem:
  • Pie operatora-kasiera (skaidrā naudā, ar bankas karēm vai priekšapmaksas kartēm), izsniedz atlikumu, izdrukā kvīti;
  • Samaksa ar SMS (klientiem, kam ir noslēgts līgums mobilo maksājumu operatoru). Pirms izbraukšanas no stāvvietas klientam jānosūta SMS savam mobilo maksājumu ar stāvvietas biļetes ID, vai savā viedtelefonā jāpalaiž atbilstoša programma un biļete jānoskenē. Pēc pāris sekundēm klients drīkstēs atstāt stāvvietu. Lietotājam "draudzīgāks" risinājums ir pieejams FidPark-ANPR sistēmā - visu automašīnu reģistrācijas numuru informācija tiek nosūtīta mobilo maksājumu operatoram, kurš rezervē noteiktu naudas summu un ļauj automašīnai iebraukt stāvvietā. Pie izbraukšanas, nepieciešamā summa tiek iekasēta no klienta konta, bet pārējā tiek atgriezta atpakaļ. Klientam nekur nav jāiet un jāveic maksājumi.
  • Automātiskie abonēšanas maksājumi, izmantojot interneta portālus (skatīt augstāk).
  • Atlaides no stāvvietas izmantošnas maksas tirdzniecības vai biznesa centros (piem. ja klients apmeklējis kādui kponkrētu kompāniju vai iegādājies preces par kādu noteiktu summu). Šajā gadījumā autostāvvietas īpašnieks maksu par stāvvietas izmantošanu var iekasēt no īrniekiem.