Iespējas     Klientu identifikācija
FidPark atbalsta dažādas ierīces - nolasītājus, kas nodrošina klientu identifikāciju ar dažādu tehnoloģiju izmantošanu:
  • Bezkontakta zīmes ( kartiņas, breloki, aproces u.tml.) ar nolasīšanas distanci līdz 10 cm (125 Khz, 13,56 Mhz, ISO/IEC 14443a/b) 
  • Bezkontakta zīmes (kartes, breloki) ar nolasīšanas distanci līdz 1 m (ISO/IEC 15693) 
  • Bezkontakta zīmes ar nolasīšanas attālumu līdz 10 m (UHF)
  • NFC kartes vai mobilie telefoni ar nolasīšanas distanci līdz 2-3 cm
  • 2D svītru-kodi uz vienreizējiem taloniem jeb viedtālruņiem
  • Automašīnas valsts numura z
  • Mobilā telefona (smartfona) numurs vai IMEI
  • Pirkstu nospiedumi, kā arī citi bioloģiskās identifikācijas veidi
Konkrētas ierīces vai tehnoloģijas izvēli nosaka katra objekta specifika un pasutītāju vēlmes. Klients var izmantot vaiākus identifikatorus (piemēram, kartiņu un aproci).

Informācija par klientiem un notikumiem glabājās tikai FidPark datu bāzē, kas nodrošina augstu klientu datu aizsardzību pie mērenām izmaksām, jo tiek nolasīts tikai unikālais identifikators. Augsta stabilitāte tiek realizēta, izmantojot procesorus katrā ierīcē (terminālī).
 FidPark-Phone sistēmā  vadītāju identifikācijai tiek izmantoti mobilais telefons. Pie ieejas autovadītājam jāzvana no sava mobilā telefona uz noteiktu numuru (parasti redzams uz barjeras strēles). Zvans  ir bez maksas. Ja telefona numura īpašniekam ir tiesības, tad barjera atveras, pretējā gadījumā, pēc dažām sekundēm uz šo telefona numuru atnāks īsziņa ar atteikuma iemeslu.

FidPark-Phone 
ērti izmantot dienesta autostāvvietās, kur iebraukšana atļauta tikai pastāvīgiem klientiem  vai arī apmeklētajiem pēc iepriekšējas saskaņošanas. Tā ļauj atteikties no terminālu uzstādīšanas pie iebraukšanas un izbraukšanas. Pie tam praktiski pilnībā saglabājas FidPark funkcionalitāte, t. sk. – grupas caurlaides, laika zonas, aizsardzība pret vairākkārtēju iebraukšanu.

Sistēmas pārvaldībai var izmantot jebkuru Interneta pārlūku. Stāvvietas lietotāji (nomnieki)  piešķirto kvotu robežās (vietu skaits, laika zonas) var patstāvīgi rediģēt savu darbinieku, kuriem ir atļauta pieeja autostāvvietā, telefonu numuru sarakstu, kā arī reģistrēt apmeklētājus, ievadot to mobilo telefonu numurus un apmeklējuma sākuma laiku. Pie tām sistēma var izrēķināt apmeklētāja stāvēšanas maksu pēc stāvēšanas ilguma un pieskaitīt šo summu pie nomnieka rēķina.

FidPark-Phone var izmantot arī maksas autostāvvietās kā ekonomiskāku alternatīvu FidPark-LPR sistēmai ar numuru atpazīšanu.