Sistēmas     Klientu identifikācija
FidPark atbalsta dažādas klientu identifikācijas tehnoloģijas:
  • Bezkontakta zīmes (kartiņas, breloki, aproces u.tml.) ar nolasīšanas attālumu līdz 10 cm (125 Khz, 13,56 Mhz, ISO/IEC 14443a/b). 
  • Bezkontakta zīmes (kartes, breloki) ar nolasīšanas attālumu līdz 1 m (ISO/IEC 15693). 
  • Bezkontakta zīmes ar nolasīšanas attālumu līdz 10 m (UHF).
  • NFC kartes vai mobilie tālruņi ar nolasīšanas attālumu līdz 2-3 cm.
  • 2D svītrkodi uz vienreizējiem taloniem jeb viedtālruņos.
  • Automašīnu valsts reģistrācijas numuru zīmes.
  • Mobilā tālruņa (vieddālruņa) numurs vai IMEI.
  • Pirkstu nospiedumi, kā arī citas bioloģiskās identifikācijas metodes.
Ierīču un tehnoloģiju konkrēto izvēli nosaka katra objekta specifika un pasūtītāju vēlmes. Vienam klientam atļauts izmantot vairākus identifikatorus (piem., kartiņu un aproci).

Informācija par klientiem un notikumiem tiek glabāta tikai FidPark datubāzē, kas nodrošina augstu klientu datu aizsardzību par saprātīgām izmaksām, jo tiek nolasīts tikai unikāls identifikators. Pastāv minimāla iespēja kļūdīties, jo procesors tiek izmantots katrā ierīcē (terminālī).
Mobilie tālruņi
FidPark-Phone stāvvietu kontroles sistēmā vadītājs tiek identificēts pēc mobilā tālruņa numura. Lai iebrauktu vai izbrauktu no stāvvietas, vadītājam jāapstājas pie barjeras un jāzvana uz norādīto tālruņa numuru (kas uzrakstīts, piem., uz barjeras). Serveris atjauno savienojumu tiklīdz tiek atpazīts ienākošais numurs; zvans ir bezmaksas. Ja tālruņa numura īpašniekam ir tiesības iebraukt (izbraukt), barjera jeb vārti atveras, pretējā gadījumā tiek saņemta īsziņa, kurā norādīts atteikuma iemesls.

Sistēma paredzēta izmantošanai biroju ēku, daudzstāvu dzīvojamo namu stāvvietām, kur iebraukšana atļauta tikai pastāvīgiem klientiem (īrniekiem, iedzīvotājiem) vai viņu apmeklētājiem, viesiem pēc iepriekšējas saskaņošanas. FidPark-Phone nav nepieciešams iebraukšanas un izbraukšanas terminālis. Turklāt saglabājas FidPark funkcionalitāte, t.sk., grupas caurlaides, laika zonas, aizsardzība pret vairākkārtēju iebraukšanu.

Sistēmas pārvaldībai var izmantot WEB-interfeisu jebkurā Interneta pārlūkā. Lietotāji piešķirto kvotu ietvaros (vietu skaits, laika zonas) var patstāvīgi rediģēt tālruņa numuru sarakstu un, kā arī var reģistrēt apmeklētājus, ievadot viņu mobilo tālruņu numurus un vizīšu laikus.

FidPark-Phone stāvvietu kontroles sistēmu var izmantot arī maksas stāvvietās ilgtermiņa klientiem.