Iespējas     Klientu identifikācija
FidPark atbalsta dažādas klientu identifikācijas tehnoloģijas:
  • Bezkontakta zīmes ( kartiņas, karekli, aproces u.tml.) ar nolasīšanas attālumu līdz 10 cm (125 Khz, 13,56 Mhz, ISO/IEC 14443a/b) 
  • Bezkontakta zīmes (kartes, karekli) ar nolasīšanas attālumu līdz 1 m (ISO/IEC 15693) 
  • Bezkontakta zīmes ar nolasīšanas attālumu līdz 10 m (UHF)
  • NFC kartes vai mobilie tālruņi ar nolasīšanas attālumu līdz 2-3 cm
  • 2D svītrkodi uz vienreizējiem taloniem jeb viedtālruņiem
  • Automašīnas valsts reģistrācijas numura zīmes
  • Mobilā tālruņa (smartfona) numurs vai IMEI
  • Pirkstu nospiedumi, kā arī citi bioloģiskās identifikācijas metodes
Ierīču un tehnoloģiju konkrēto izvēli nosaka katra objekta specifika un pasutītāju vēlmes. Ir atļauts izmantot vaiākus viena klienta identifikatorus (piemēram, kartiņu un aproci).

Informācija par klientiem un notikumiem tiek glabāta tikai FidPark datubāzē, kas nodrošina augstu klientu datu aizsardzību ar mērenām izmaksām, jo tiek nolasīts tikai unikāls identifikators. Augsta izturība pret kļūmēm tiek realizēta, ar procesoru izmantošanu katrā ierīcē (terminālī).
Mobilie tālruņi
 FidPark-Phone sistēmā  vadītāju identifikācijai tiek izmantots mobilais tālrunis, no kura autovadītājam jāzvana uz noteiktu numuru, zvans  ir bezmaksas. Ja tālruņa numura īpašniekam ir tiesības iebraukt, tad tam tiek piešķirta piekļuve, pretējā gadījumā,  tālrunī pienāk īsziņa ar atteikuma iemesla norādījumu.

FidPark-Phone
ir visērtāk izmantot dienesta autostāvvietās, kur iebraukšana ir atļauta tikai pastāvīgiem klientiem vai apmeklētajiem pēc iepriekšējas saskaņošanas. Turklāt saglabājas FidPark funkcionalitāte, t.sk. – grupas caurlaides, laika zonas, aizsardzība pret vairākkārtēju iebraukšanu.

Sistēmas pārvaldībai var izmantot jebkuru Interneta pārlūku. Lietotāji, piešķirto kvotu ietvaros (vietu skaits, laika zonas), var patstāvīgi rediģēt tālruņa numurus un, ja ir nepieciešams, apmeklējuma sākuma laiku (iebraukšanu autostāvvietā).