Pielietojumi     Pasakumiem, atrakciju parkiem
Ieejas biļešu automatiskās kontroles sistēmas nodrošina skatītāju "pašapkalpošanos" ne tikai iegādājoties biļetes caur Internetu, bet arī apmeklējot pasākumu. Šādas sistēmas ļauj samazināt izdevumus par personālu (kontrolieriem). 

Pieejas kontrolei tiek izmantoti kontrolieru
mobilie termināli un turniketi ar ievbūvētiem 1D- vai 2D-svītru kodu, jeb RFID-nolasītājiem. Pamata prasības pret tādu sistēmu:
  • pastāvīgi sakari  ar tirdzniecības serveri, kur glabājas identifikatori un pārdoto biļešu statusi,
  • garantija, ka ieiet varēs pat ar tikko kā nopirktu biļeti,
  • aizliegums ieiet ar identisku biļeti/kodu caur to pašu vai citu kontroles punktu.
FidPark-Ticket ir viena no pieejas kontroles sistēmas FidPark opcijām, kas izmanto biļetes ar divdimensiju (2D) vai viendimensiju (1D) svītru kodu. Biļešu nolasītāji ir iebūvēti ātrdarbības turniketos un kontrolleru mobilajos terminālos, kas pieslēgti tirdzniecības sistēmas serveriem. Datu apmaiņa ar serveriem, kuros pastāvīgi atjaunojas informācija par uz doto pasākumu pārdoto biļešu statusu, notiek caur datoriem-datu replikatoriem, kas nodrošina sistēmas darba spējas pat īslaicīgu sakaru zuduma ar tirdzniecības serveri gadījumos. Vel bez svītru kodu skeneriem, turniketos var uzstādīt arī RFID-nolasītājus ieejai un izejai ar dienesta caurlaidēm, kā arī abonementa biļešu validēšanai.

Pie katra datora-replikatora var pieslēgt līdz 64 turniketiem, šo pašus datorus var izmantot arī kā POS (Point Of Sale). Sistēma nodrošina attālinātu visu iekārtu diagnostika, kā arī tiek vests visu notikumu un biļešu numuru elektroniskais žurnāls.

FidPark-Ticket var tikt izmantota arī autostāvvietās, kas atrodas pie pasākumu norises vietām. Pie tam ieejas biļete uz pasākumu tiks izmantota arī kā vienreizēja caurlaide iebraukšanai un izbraukšanai autostāvvietā noteiktā laika periodā, kas ļauj ieekonomēt apmeklētāju laiku apmaksājot stāvvietu, kad pasākums beidzies, un samazināt rindas pie izbraukšanas.

Atpūtas un izklaides parki apmeklētajiem piedāvā dažādus pakalpojumus (atrakcijas), kuru apmaksa ir atkarīga no apmeklējuma ilguma. Turklāt parki var būt apvienoti un atrasties vienā teritorijā ar tirdzniecības centriem, baseiniem, sporta centriem. Pakalpojumu apmaksas procesa automatizācija  un atbilstoša piekļuves kontrole ļauj paaugstināt servisa līmeni un samazināt saistītās izmaksas. 
Klienti var iegādāties abonementa vai depozīta kartiņu un izmantot to piekļuves kontrolei un visu pakalpojumu apmaksai, ieskaitot atrakcijas, autostāvvietu, kā arī preču iegādi. 

Iespējas, kādas sniedz FidPark šādos objektos ir uzskaitītas iepriekšējās sadaļās.