Aprīkojums un programmatūra     Diskontētāji
FidPark nodrošina iespēju, attalināti (caur WEB) dzēst vienreizējas biļetes, t.i. ļauj šo biļešu īpašniekiem izbraukt bez apmaksas. Šo iespēju var izmantot, piemēram, biroja ēkas nomnieki. Viņi var atļaut saviem apmeklētājiem jeb darbiniekiem izmantot stāvvietu bez maksas un pašiem segt attiecīgās izmaksas.

Talonu dzēšanu var veikt pilnvarotie lietotāji, kuru sarakstu izveido Administrators un piešķir tiem lomu „Discounter operator” (sk. zemak). Lietotāja vārdam ir jabūt nomnieka firmas nosaukumam.

Jebkurā pārlukprogrammā (piemēram, Chrome jeb FireFox) tie var ievadīt FidPark servera IP-adresi jeb domēna vārdu, bet pēc tam ievadīt savu lietotājvārdu un paroli. FidPark servera IP-adresei (ports 80) caur ugunsmūri ir jābūt pieejamai visiem nomniekiem.

Talona numuru var ievadīt manuāli, jeb izmantot svītrkodu skeneri, pēc tam apstiprināt dzēšanu. Tajā pašā laikā klients redz iebraukšanas laiku, stavēšanas ilgumu un cenu.

Par atlaides piešķiršanu, sistēmas notikumu žurnālā, tiek izdarīts ieraksts, kurā ir ietvērta pilna informācija par to, kad un kādi lietotāji ir piešķīruši atlaides un par kādu summu. Administrators var izveidot dzēsto biļešu atskaiti (piemēram, par pedējo mēnesi) ar informāciju par kopējo dzēsto summu, ko ir dzēsis katrs nomnieka lietotajs. Šī atskaite var tikt izmantota norēķiniem ar nomniekiem par stāvvietas izmantošanu.