Aprīkojums un programmatūra     Operators-kasieris
Programma FP-Cashier (kasiera-operatora darba vieta) nodrošina iespēju norēķināties par pakalpojumiem un precēm (tai skaitā, izmantojot depozīta un abonementa kartiņas), kā arī depozīta kartiņu papildināšanu. 

Pastāvīgie klienti ar abonementa kartiņām var tās izmantot preču un pakalpojumu (kafija, suvenīri utt.) iegādei, tajā skaitā arī automātos, kas ir aprīkoti ar kartiņu nolasītājiem. Tāpat arī, kartiņas nodrošina piekļuves kontroli telpās (zonās) ar papildu pakalpojumiem - piemēram, trenažieru zālē, saunā, baseinā utt. Sistēma reģistrē visas klienta darbības, un pie izejas (izbraucot) viņam ir jāsamaksā par saņemtajiem pakalpojumiem un precēm.

Klients var apmaksāt iegādātos pakalpojumus, izmantojot kartiņu, ar kuru viņš ienāca/iebrauca un attiecīgi izgāja/izbrauca. Klienti var iegādāties arī citus pakalpojumus un preces, maksājot uz vietas.

Operatoram - kasierim ir iespēja pārdot depozīta (t.i., Stored Value) SV- kartiņas un papildināt klienta depozīta kontu, kā arī pieņemt šīs kartiņas kā maksāšanas līdzekli par precēm un pakalpojumiem. SV- kartiņas ir dāvanu karšu analogs, kuras depozītu var izlietot preču vai pakalpojumu iegādei. 

Sistēma nodrošina atskaišu sagatavošanu par katra klienta kontu, par pārdotajām precēm un pakalpojumiem, kā arī X un Z- atskaites.