Aprīkojums un programmatūra     Operators-kasieris
Programma FP-Cashier (kasiera-operatora darba vieta) nodrošina pakalpojumu un preču apmaksas iespēju (arī izmantojot depozīta un abonementa kartiņas), kā arī depozīta kartiņu papildināšanu. 

Pastāvīgie klienti ar abonementa kartiņām tās var izmantot preču un pakalpojumu (kafija, suvenīri utt.) iegādei, tajā skaitā arī automātos, kas ir aprīkoti ar kartiņu nolasītājiem. Tāpat kartiņas nodrošina piekļuves kontroli telpās (zonās) ar papildus pakalpojumiem - piemēram, trenažieru zālē, saunā, baseinā utt. Sistēma reģistrē visas klienta darbības un pie izejas (izbraucot) viņam jāsamaksā par saņemtajiem pakalpojumiem un precēm.

Klients var apmaksāt iegādātos pakalpojumus izmantojot kartiņu, ar kuru viņš ienāca/iebrauca un attiecīgi aiziet/aizbrauc. Klienti var iegādāties arī citus pakalpojumus un preces maksājot par pakalpojumu uz vietas.

Operatoram - kasierim ir iespēja pārdot depozīta (t.s. Stored Value) SV- kartiņas un papildināt klienta depozīta rēķinu, kā arī pieņemt šīs kartiņas, kā maksāšanas līdzekli par precēm un pakalpojumiem. SV- kartiņas ir analoģiskas dāvanu kartēm, kuras depozītu var izlietot preču vai pakalpojumu iegādei. 

Sistēma nodrošina atskaišu saņemšanu par katra klienta rēķinu, par pārdotajām precēm un pakalpojumiem, kā arī X un Z- atskaites.