Pielietojumi
FidPark ir universāla sistēma, kas nodrošina šādas galvenās funkcijas:
  • Reģistrācija un uzskaite klientiem, kas izmanto dažādus identifikatorus (bezkontakta vai biometriskos ID, auto numura zīme, mobilā tālruņa numurs, kuponus ar svītrkodu atkarībā no uzdevuma). Klienti tiek sadalīti grupās (fiziska vai juridiska persona, ģimenes, uc). Katram klientam var piešķirt vairāki identifikatori - piemēram, bezkontakta karti vai automašīnas numuru, RFID aproci baseinā. Katram klientam ir izveidots konts ar statusu, sniegtajiem precēm un pakalpojumiem, maksājumu bilanci un citu informāciju.
  • Piekļuves kontrole un uzskaite par klienta uzturēšanās laiku dažādās zonās un saņemtajiem pakalpojumiem (iegādātās preces) saskaņā ar klienta statusu, tarifiem un konta atlikumu.
  • FidPark lietotāju/administratoru reģistrācija un parvaldība, piešķirot piekļuves tiesības, tostarp attālās administrēšanai, izmantojot internetu (piemēram, caurlaižu pasūtīšana un rediģēšana).
  • Elastīga tarifu sistēma (atkarībā no ieejas laika, ilguma, klientu statusa), kas ļauj biznesa apsaimniekotājam/īpašniekam sasniegt biznesa mērķus (piemēram, autostāvvietā - maksimāli ienākumi, brīvas vietas, klientu maksimālais skaits, dārgāku pirkumu motivēšana, utt).
  • Dažāda veida maksājumi kases automātos (ar norēķiniem skaidrā naudā, ar kredītkarti, mobilie maksājumi, tiešā debeta un citi). Klients var samaksāt par visām precēm un pakalpojumiem (autostāvvieta, peldbaseins, trenažieru zāle, sauna, uc), pirms izejas (izbraukšanas) pie kasiera-operatora vai kases automātā.
  • Visu FidPark notikumu detalizēta reģistrēšana nodrošina augstu sistēmas izturību pret atteikumiem un to sekam, efektīvu attālo atbalstu un uzturēšanu caur Internetu, problēmu ar klientiem operatīvo risināšanu.
  • Jaudīga atskaišu ģenerēsanas apakšsistēma ar daudzformata tabulas un grafiskiem atskaitēm manuālā un automātiskā režīmā, kopā ar integrāciju ar ārējām sistēmām (t.sk., grāmatvedības).
Pateicoties unificētai arhitekturai FidPark tiek efektīvi implementēta ne tikai autostāvvietu kontrolei FidPark-CAR, bet arī sporta centros (baseins, sauna, autostāvvieta, fitness) FidPark-SPA, skaidras naudas inkasēšanai no sabiedriskā transporta vadītājiem FidPark-CC, vadītāju medicīnisko kontroli FidPark-AIP, AdBlue šķidrumu dispenceros, citās iekārtās.