Aprīkojums un programmatūra     Informācijas termināli, displeji, indikatori
Informācijas termināli, kas ir FidPark sistēmas sastāvā, pieslēgti lokālajām tīklam un sniedz klientiem iespēju saņemt individuālu informāciju, kā identifikatoru izmantojot aproci (kartiņu, breloku), kā arī ievadīt vajadzīgu informāciju. 
 
FidPark-Spa versijā klients var redzēt laiku, līdz kurām tiek apmaksāts/sniegts pakalpojums (ja tas ir nokavēts, tad sarkanā krāsā), kā arī sava skapīša numuru un cita nepieciešama informācija.
 
Termināla programmatūra funkcionē operētājsistēmā WindowsCE. Sensoru ekrāns, iebūvētais nolasītājs, pieslēgums lokālajam tīklam un vairums citu interfeisu sniedz iespēju izmantot šo terminālu arī citās automatizācijas  sistēmās dažādu uzdevumu risināšanai, kas saistīti ar datu ievadi, apstrādi un idikāciju.
Displeji
Displeju parasti izmanto pirms iebraukšanas stāvvietā, brīvo vietu indikācijai (sarkans un zaļš indikators), vai brīvo vietu daudzuma indikācijai (ciparu indikatori). Pēdējais variants ir vēlamāks, jo sniedz klientam iespēju novērtēt cik ilgu laiku aizņems brīvas vietas meklēšana, vai atteikties no iebraukšanas gandrīz aizpildītā autostāvvietā. Sarkanais indikators "aizņemts" parasti tiek ieslēgts, kad paliek noteikts skaits brīvu, VIP-klientiem rezervēto vietu. 

Mūsu piedāvātie displeji tiek pieslēgti FidPark serverim pēc secīga interfeisa (RS232, RS485) vai caur mobilo operatoru izmantojot GSM-modemu.
Brīvo vietu indikatori
Brīvo vietu sensori ir uzstādīti zem katras stāvēšanas vietas vai virs tās. Atbilstošus indikatorus (sarkans-zaļš)  uzstāda tā, lai vadītājs jau no attāluma redzētu brīvu vietu mašīnu rindā. 
 
Mēs piedāvājam divu veidu sensorus - ultraskaņas un videosensorus. Ultraskaņas sensori reaģē uz mašīnas klātbūtni vai prombūtni stāvēšanas vietā. Videosensori - tā ir videokamera ar datu apstrādes procesoru, kura parasti kontrolē uzreiz 4 stāvēšanas vietas.