Aprīkojums un programmatūra     Informācijas termināli, displeji, indikatori
Informācijas termināli, kas tiek piedāvāti FidPark sistēmas sastāvā, ir pieslēgti pie lokāla tīkla un sniedz klientiem iespēju saņemt individuālu informāciju, izmantojot savu aproci (kartiņu, karekli) kā identifikatoru, kā arī ievadīt nepieciešamo informāciju. 
 
Piemēram, FidPark-Spa versijā klients var redzēt pakalpojuma beigu laiku (ja laiks ir nokavēts, tad sarkanā krāsā), kā arī sava skapīša numuru un citu nepieciešamo informāciju.
 
Termināla programmatūra funkcionē operētājsistēmā WindowsCE. Skārienekrāns, iebūvētais nolasītājs, pieslēgums lokālajam tīklam un vairums citu interfeisu sniedz iespēju izmantot šo terminālu arī citās automatizācijas  sistēmās dažādu uzdevumu risināšanai, kas saistīti ar datu ievadīšanu, apstrādi un indikāciju.
Displeji
Displeju parasti izmanto pirms iebraukšanas autostāvvietā, brīvo vietu indikācijai (sarkans un zaļš indikators), vai brīvo vietu skaita indikācijai (ciparu indikatori). Pēdējais variants ir vēlamāks, jo sniedz klientam iespēju novērtēt cik ilgu laiku aizņems brīvas vietas meklēšana, vai atteikties no iebraukšanas gandrīz aizpildītā autostāvvietā. Sarkanais indikators "aizņemts" parasti tiek ieslēgts, kad paliek noteikts brīvo, VIP-klientiem rezervēto, vietu skaits. 

Mūsu piedāvātie displeji tiek pieslēgti FidPark serverim pēc secīga interfeisa (RS232, RS485) vai caur mobilo operatoru, izmantojot GSM-modemu.
Brīvo vietu indikatori
Brīvo vietu sensori ir uzstādīti zem vai virs katras stāvēšanas vietas. Atbilstošus indikatorus (sarkans-zaļš) ir jāuzstāda tā, lai vadītājs jau no attāluma redzētu brīvās vietas automašīnu rindā. 
 
Mēs piedāvājam divu veidu sensorus - ultraskaņas un videosensorus. Ultraskaņas sensori reaģē uz mašīnas klātbūtni vai prombūtni stāvēšanas vietā. Videosensori - tā ir videokamera ar datu apstrādes procesoru, kas parasti kontrolē uzreiz 4 stāvvietas.