Pielietojumi     Baseini un SPA centri
FidPark-Spa nodrošina klientu pieejas kontroli baseinos, sporta zālēs, fitnesa klubos un līdzīgos objektos, kur kā caurlaide tiek izmantota aproce ar bezkontakta čipu.

Atbilstoši apmeklētāja statusam un apmaksātajai summai, sistēma piešķir tiesības ieiet ģērbtuvēs, saunā, vingrošanas zālē, u.c. vietās, un dod iespēju iegādāties papildus pakalpojumus un preces.  Aproce tiek izmantota arī kā elektroniska atslēga izvēlētajām skapītim ģērbtuvē.

Pie izejas notiek aproces stāvokļa kontrole. Apmeklētājs var iziet tikai pēc tam, kad ir norēķinājies par saņemtajiem pakalpojumiem un skapīti ir atstājis atvērtu. Aproce tiek paņemta manuālā vai automātiskā režīmā.

 FidPark-Spa satur sekojošās komponentes un programmas (ne visas ir obligātas)
Termināli nodrošina iespēju nolasīt bezkontakta aproces jeb kartītes ar MIFARE čipu. Uz ekrāna parādās laiks, līdz kuram tiek apmaksāts/sniegts pakalpojums (ja tas ir nokavēts, tad sarkanā krāsā), kā arī skapīša numurs un cita nepieciešamā informācija.

Skārienjūtīgais ekrāns, iebūvētais RFID nolasītājs, pieslēgums lokālajam tīklam un vairums citu interfeisu sniedz iespēju šo terminālu izmantot arī citās automatizētās sistēmās dažādu uzdevumu risināšanai, kas saistīti ar datu ievadi, apstrādi un idikāciju.