Pielietojumi     Baseini un SPA centri, FidPark-SPA
FidPark-Spa nodrošina klientu pieejas kontroli baseinos, sporta zālēs, fitnesa klubos un līdzīgos objektos, kur kā caurlaide tiek izmantota aproce ar bezkontakta čipu.

Atbilstoši klienta iegādātajiem līgumiem par dažādiem pakalpojumiem, sistēma piešķir tiesības par piekļuvi ģērbtuvēs, saunā, trenažieru zālē, u.c. vietās, kā arī iespēju iegādāties preces un papildu pakalpojumus.  Aproce tiek izmantota arī kā elektroniskā atslēga izvēlētajām skapītim ģērbtuvē.

Pie izejas, notiek aproces stāvokļa pārbaude. Apmeklētājs var iziet tikai pēc tam, kad ir norēķinājies par saņemtajiem pakalpojumiem (ieskaitot autostāvvietu) un skapītis paliek atvērts. Aproce tiek atgriezta manuālā vai automātiskā režīmā.

Sistēmas konfigurācija ļauj īstenot objektā vairāku zonu pastāvēšanu, kad starp zonām un pakalpojumiem nav viennozīmīgas atbilstības (t.i. ieejot zonā, var sākties viens no vairākiem klienta iegādātajiem pakalpojumiem).

 FidPark-Spa sistēma var ietvērt šādus komponentus un programmas:
Informācijas termināli nodrošina klientam iespēju, pēc informacijas bezkontakta aprocē (kartiņā, kareklī) nolasīt pakalpojuma sniegšanas beigšanas laiku, aizņemto skapīša numuru un citu nepieciešamo informāciju.

Skārienjūtīgais ekrāns, iebūvētais RFID nolasītājs, pieslēgums lokālajam tīklam un vairums citu interfeisu, sniedz iespēju izmantot šo terminālu arī citās automatizētās sistēmās.