Sistēmas     Pielietojumi     Baseini un SPA centri, FidPark-SPA
FidPark-Spa nodrošina klientu pieejas kontroli baseinos, sporta zālēs, fitnesa klubos un līdzīgos objektos, kur kā caurlaide tiek izmantota aproce ar bezkontakta čipu.

Atbilstoši klienta līgumiem par dažādiem pakalpojumiem, sistēma piešķir tiesības piekļuvei ģērbtuvēs, saunā, trenažieru zālē, u.c. vietās, kā arī iespēju iegādāties preces un papildu pakalpojumus.  Aproce tiek izmantota arī kā elektroniskā atslēga izvēlētajam skapītim ģērbtuvē.

Pie izejas notiek aproces pārbaude. Apmeklētājs var iziet tikai pēc tam, kad ir norēķinājies par saņemtajiem pakalpojumiem (ieskaitot autostāvvietu) un skapītis paliek atvērts. Aproce tiek atgriezta manuālā vai automātiskā režīmā.

Sistēmas konfigurācija ļauj īstenot vairāku zonu pastāvēšanu objektā, kad starp zonām un pakalpojumiem nav viennozīmīgas atbilstības (t.i., ieejot zonā, var sākt darboties kāds no klienta iegādātajiem pakalpojumiem).

 FidPark-Spa sistēmā var būt ietverti šādi komponenti un programmas: Sistēma uztur daudzas klientu grupas un tarifu plānus. Ir iespējama apmeklējuma priekšapmaksa un pēcapmaksa, abonementi, depozīti, dienesta caurlaides. Izsniedzot aproci, var noteikt apmeklējuma laiku (piemēram, 2 stundas), pēc kura iztecēšanas, tarifs var strauji palielināties (soda analogs). X- un Z-atskaites no kasiera programmas var eksportēt uz uzņēmuma grāmatvedības uzskaites sistēmu. Pastāv iespēja ģenerēt dažādas statistiskās atskaites.
Informācijas termināļi nodrošina klientam iespēju nolasīt ar bezkontaktu aproci (kartiņu, breloku)  pakalpojuma sniegšanas beigu laiku, aizņemtā skapīša numuru un citu nepieciešamo informāciju.

Skārienjutīgais ekrāns, iebūvētais RFID nolasītājs, pieslēgums lokālajam tīklam un vairums citu interfeisu ļauj izmantot šo termināli arī citās automatizētās sistēmās.