Biznesa procesu un pakalpojumu vadības sistēma
Autostāvvietu, atrakcijas parku, baseinu un citu līdzīgu objektu sniegto pakalpojumu kontroles un uzskaites procesu automatizācija. Ļauj automatizēt pakalpojuma apmaksas procesu, optimizēt personāla darbu, paaugstināt biznesa konkurētspēju.
[25.06.2018] Stāvvietas vadība ar numuru atpazīšanu un automātisko apmaksu

Ir izstrādāta FidPark sistēmas ar numuru atpazīšanu opcija, kas pēc izbraukšanas no...

[19.06.2018] FidPark apmeklētāju reģistrēšana

FidPark sistēma papildināta ar iespēju saglabāt fiziskās personas parakstu, izmantojot speciālu...

[04.03.2018] FidPark-2 un tās jaunas iespējas

paredzētas dazādu pakalpojumu kontrolei (līgumu uzsākšnai, izbeigšanai un...

FidPark un FidPark-2 sistēmas ir paredzētas pakalpojumu un apmaksas kontrolei  tādos objektos, kā:
FidPark piedāvā elastīgu tarifu sistēmu, "draudzīgu" pieejas kontroli, dažādus apmaksas veidus, apkalpojošā personāla darba kontroli.

Uzņēmumos (noliktavās) FidPark ļauj kontrolēt kravas automašīnu vadītāju darbību (piemēram, svēršanu, iekraušanu-izkraušanu, dokumentu noformēšanu un tml.) pirms viņi var izbraukt no uzņēmuma teritorijas.

FidPark ietver šādas pamatkomponentes:

Sistēmās var izmantot dažādas identifikācijas (ID) tehnoloģijas. Katrai sistēmai var konfigurēt individuālu glosāriju un interfeisa valodu.
Automatizēta autostāvvietu vadības un maksājumu sistēma
FidPark-CAR ir paredzēta maksas un dienesta autostāvvietu automatizācijai ar iespēju uzstādīt apmaksas summu atkarīgi no stāvēšanas ilguma. Sistēma piedāvā vadītājiem dažādas norēķinu iespējas - priekšapmaksu, depozītu, pasākumu biļešu un dažādu abonementu iegādi. Programmatūra FidPark ļauj uzstādīt autostāvvietas parametrus uzdoto biznesa mērķu sasniegšanai:
  • maksimālu ienākumu gūšanai;
  • maksimālas caurlaidības nodrošināšanai objektā, kuru tā apkalpo;
  • maksimālu brīvu vietu pieejamību. 
FidPark-Spa nodrošina klientu pieejas kontroli baseinos, sporta zālēs, fitnesa klubos un līdzīgos objektos, kur kā caurlaide tiek izmantota aproce ar bezkontakta čipu.

Atbilstoši klienta līgumiem par dažādiem pakalpojumiem, sistēma piešķir tiesības piekļuvei ģērbtuvēs, saunā, trenažieru zālē, u.c. vietās, kā arī iespēju iegādāties preces un papildu pakalpojumus.  Aproce tiek izmantota arī kā elektroniskā atslēga izvēlētajam skapītim ģērbtuvē.

Pie izejas notiek aproces pārbaude. Apmeklētājs var iziet tikai pēc tam, kad ir norēķinājies par saņemtajiem pakalpojumiem (ieskaitot autostāvvietu) un skapītis paliek atvērts. Aproce tiek atgriezta manuālā vai automātiskā režīmā.

Sistēmas konfigurācija ļauj īstenot vairāku zonu pastāvēšanu objektā, kad starp zonām un pakalpojumiem nav viennozīmīgas atbilstības (t.i., ieejot zonā, var sākt darboties kāds no klienta iegādātajiem pakalpojumiem).

Sistēma FidPark-ANPR
FidPark-ANPR stāvvietu kontroles un apmaksas versijā ar automātisko automašīnu valsts reģistrācijas numuru atpazīšanu (Automatic Number Plate Recognition) atpazītie numuri aizvieto jeb papildina citus identifikācijas līdzekļus (RFID, svītrkods u.tml.). ANPR būtiski paplašina FidPark iespējas, kā arī padara sistēmu draudzīgāku lietotājam. Stāvvietas ar ANPR neprasa cilpu un terminālu uzstadīšanu, kas ļauj samazināt sistēmas izmaksas un būvniecības problēmas.

Ja sistēmas, kas izmanto tikai ANPR, darbojas maksas stāvvietās, to kvalitatīvai darbībai un draudzīgai saziņai ar klientu ir nepieciešams izpildīt papildus nosacījumus, salidzinot ar citām identifikācijas tehnoloģijām, t.sk displeji, kas informē klientus par iebraukšanas nosacījumiem.