Autostāvvietu, akvaparku, atpūtas parku vadības un apmaksas sistēmas
Autostāvvietu, atrakcijas parku, baseinu un citu līdzīgu objektu sniegto pakalpojumu kontroles un uzskaites procesu automatizācija. Ļauj automatizēt pakalpojuma apmaksas procesu, optimizēt personāla darbu, paaugstināt biznesa konkurētspēju.
[28.12.2017] Universālais kases automāts KA570

Kases automāts FP-KA570 ir paredzēts pakalpojumu un preču apmaksai skaidrā naudā un ar bankas...

[09.12.2016] FidPark sistēmas mākoņversija FidPark-Cloud

Izstrādāta FidPark sistēmas “mākoņversija” FidPark-Cloud, kas ļauj ievērojami samazināt...

[09.12.2016] FidPark versija, izturīga pret servera atteikumiem

Izstrādāta FidPark versija, kas ir izturīga pret servera un disku atmiņas atteikumiem,...

FidPark sistēmas ir paredzētas pakalpojumu kontrolei un apmaksas saņemšanai, Sistēmas tiek izmantotas tādos objektos, kā:
FidPark piedāvā elastīgu tarifu sistēmu, "draudzīgu" pieejas kontroli, dažādus apmaksas veidus, apkalpojošā personāla darba kontroli un datu reģistrāciju.

Uzņēmumos (noliktavās) FidPark ļauj kontrolēt  automašīnu vadītāju darbību (piemēram, svēršanu, iekraušanu-izkraušanu, dokumentu noformēšanu u.tml.), pirms viņi var izbraukt no uzņēmuma teritorijas.

FidPark ietver šādas pamatkomponentes:

Sistēmās var būt izmantoti dažādi tehnoloģiskie risinājumi - 2D-svītrkodi, bezkontakta identifikatori ar nolasīšanas attālumu no 2-3 cm līdz 10 m, biometrija, automašīnu valsts numura zīmju atpazīšana, identifikācija pēc mobilā tālruņa numura, citi risinājumi.
Automatizēta autostāvvietu vadības un maksājumu sistēma
FidPark-CAR ir paredzēta maksas autostāvvietu automatizācijai ar iespēju uzstādīt apmaksas lielumu atkārīgi no stāvēšanas ilguma. Sistēma piedāvā vadītājiem dazādas norēķinu iespējas - priekšapmaksa, depozīti, pasākumu biļetes, dažādi abonementi. Programmatūra FidPark ļauj uzstādīt autostāvvietas parametrus uzdoto biznesa mērķu sasniegšanai:
  • stāvvietas maksimāla ienākuma iegūšana
  • maksimālas caurlaidības nodrošināšana objektā, kuru tā apkalpo
  • pastāvīga brīvu vietu esamība
FidPark-Spa nodrošina klientu pieejas kontroli baseinos, sporta zālēs, fitnesa klubos un līdzīgos objektos, kur kā caurlaide tiek izmantota aproce ar bezkontakta čipu.

Atbilstoši apmeklētāja statusam un apmaksātajai summai, sistēma piešķir tiesības ieiet ģērbtuvēs, saunā, vingrošanas zālē, u.c. vietās, un dod iespēju iegādāties papildus pakalpojumus un preces.  Aproce tiek izmantota arī kā elektroniska atslēga izvēlētajām skapītim ģērbtuvē.

Pie izejas notiek aproces stāvokļa kontrole. Apmeklētājs var iziet tikai pēc tam, kad ir norēķinājies par saņemtajiem pakalpojumiem un skapīti ir atstājis atvērtu. Aproce tiek paņemta manuālā vai automātiskā režīmā.

Sistēma FidPark-ANPR
FidPark-ANPR versijā ar automātisko automobiļu reģistrācijas numuru atpazīšanu to atpazīšana notiek ar speciālo video kameru palīdzību, kas var būt izmantotas kopā ar citiem identifikatoriem (RFID, taloni ar svītrkodu un citi), vai to vietā. ANPR būtiski paplašina FidPrak un FidPark+ iespējas un paaugstina sistēmas lietošanas ērtību. Piemēram, parādās katras stāvvietas automātiskās apmaksas iespēja, izmantojot bankas karti. 

Efektāivai FidPark-ANPR sistēmas darbībai, tās ieviešana ir jāparedz jau autostāvvietas projektēšanas stadijā.