Biznesa procesu un pakalpojumu vadības sistēma
Autostāvvietu, atrakcijas parku, baseinu un citu līdzīgu objektu sniegto pakalpojumu kontroles un uzskaites procesu automatizācija. Ļauj automatizēt pakalpojuma apmaksas procesu, optimizēt personāla darbu, paaugstināt biznesa konkurētspēju.
[25.06.2018] Stāvvietas vadība ar numuru atpazīšanu un automatisko apmaksu

Ir izstrādāta FidPark sistēmas ar numuru atpazīšanu opcija, kas pēc izbraukšanas no...

[19.06.2018] FidPark apmeklētāju reģistrēšana

FidPark sistēma papildināta ar iespēju saglabāt fiziskās personas parakstu, izmantojot speciālu...

[04.03.2018] FidPark-2 un tās jaunas iespējas

paredzētas dazādu pakalpojumu kontrolei (līgumu uzsākšnai, izbeigšanai un...

FidPark un FidPark-2 sistēmas ir paredzētas pakalpojumu un apmaksas kontrolei,  tādos objektos, kā:
FidPark piedāvā elastīgu tarifu sistēmu, "draudzīgu" pieejas kontroli, dažādus apmaksas veidus, apkalpojošā personāla darba kontroli.

Uzņēmumos (noliktavās) FidPark ļauj kontrolēt kravas automašīnu vadītāju darbību (piemēram, svēršanu, iekraušanu-izkraušanu, dokumentu noformēšanu un tml.), pirms viņi var izbraukt no uzņēmuma teritorijas.

FidPark ietver šādas pamatkomponentes:

Sistēmās var izmantot dažādas identifikācijas (ID) tehnoloģijas. Katrai sistēmai var konfigurēt individuālu glosāriju un interfeisa valodu.
Automatizēta autostāvvietu vadības un maksājumu sistēma
FidPark-CAR ir paredzēta maksas un dienesta autostāvvietu automatizācijai ar iespēju uzstādīt apmaksas lielumu atkārīgi no stāvēšanas ilguma. Sistēma piedāvā vadītājiem dazādas norēķinu iespējas - priekšapmaksa, depozīti, pasākumu biļetes un dažādi abonementi. Programmatūra FidPark ļauj uzstādīt autostāvvietas parametrus uzdoto biznesa mērķu sasniegšanai:
  • stāvvietas maksimāla ienākuma iegūšana;
  • maksimālas caurlaidības nodrošināšana objektā, kuru tā apkalpo;
  • brīvu vietu pastāvīga esamība.
FidPark-Spa nodrošina klientu pieejas kontroli baseinos, sporta zālēs, fitnesa klubos un līdzīgos objektos, kur kā caurlaide tiek izmantota aproce ar bezkontakta čipu.

Atbilstoši klienta iegādātajiem līgumiem par dažādiem pakalpojumiem, sistēma piešķir tiesības par piekļuvi ģērbtuvēs, saunā, trenažieru zālē, u.c. vietās, kā arī iespēju iegādāties preces un papildu pakalpojumus.  Aproce tiek izmantota arī kā elektroniskā atslēga izvēlētajām skapītim ģērbtuvē.

Pie izejas, notiek aproces stāvokļa pārbaude. Apmeklētājs var iziet tikai pēc tam, kad ir norēķinājies par saņemtajiem pakalpojumiem (ieskaitot autostāvvietu) un skapītis paliek atvērts. Aproce tiek atgriezta manuālā vai automātiskā režīmā.

Sistēmas konfigurācija ļauj īstenot objektā vairāku zonu pastāvēšanu, kad starp zonām un pakalpojumiem nav viennozīmīgas atbilstības (t.i. ieejot zonā, var sākties viens no vairākiem klienta iegādātajiem pakalpojumiem).

Sistēma FidPark-ANPR
FidPark-ANPR versijā ar automātisko automašīnas valsts numuru atpazīšanu (Automatic Number Plate Recognition), automašīnas valsts reģistrācijas numurs tiek atpazīts ar speciālo videokameru palīdzību un tiek izmantots kā citu identifikācijas līdzekļu papildinājums (RFID, svītrkods un tml.), vai to vietā. ANPR būtiski paplašina FidPrak un FidPark+ iespējas, ka arī paaugstina sistēmas lietošanas ērtību vadītājiem. Piemēram, kļūst iespējami, automātiski apmaksāt katru autostāvvēšanas reizi, izmantojot bankas karti. 
 
Efektāivai FidPark-ANPR sistēmas darbībai, sistēmas ieviešana ir jāparedz jau autostāvvietas projektēšanas stadijā.